درباره ما

انواع نوار نقاله صنعتی

شرکت کنجید صنعت سپاهان اصفهان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان داخلی زنجیرهای صنعتی در ایران به شمار می رود که کار خود را در سال ۱۳۹۰ با مدیریت آقای ناصر کاظمی و با تکیه بر کارآفرینی و تولید محصولات داخلی با استاندارهای جهانی شروع نموده است.

عمده تولید و فعالیت شرکت کنجید صنعت، زنجیر انتقال مواد، کانوایر، نوار نقال و شاخکداری می باشد. البته در این مجموعه امکان ساخت محصولات در جنس و سایزهای متنوع برای مشتریان وجود دارد. همچنین این مجموعه با بررسی نیاز بازار همواره سعی بر آن دارد که محصولاتی را برای فروش آماده نماید که نیاز به آنها در بین صنعتگران کشور وجود دارد.

 

شرکت کنجید صنعت سپاهان از ابتدای کار و تولید به ۴ اصل مهم پایبند بوده و همچنان پایبند می باشد که این ۴ اصل عبارتند از:

در صورت بروز مشکل متخصصان کنجید در محل برای رفع مشکل حاضر می شوند.

تولید طبق معیارها و استاندارهای جهانی از جمله AMSE

رضایت مشتریان از کالای ملی و سوق آنها به سمت بازارهای داخلی.

استفاده از راهکارهای متعددی برای افزایش استحکام، طول عمر که کنجید صنعت با ایجاد نوآوری در این زمینه از هزینه های اضافه کم می کند و کیفیت را افزایش می دهد.

شرکت کنجید صنعت سپاهان در طول ۱۰ سال سابقه خود توانسته است با طراحی و ساخت و اجرا، بهینه سازی و انجام پروژه های صنعتی، معدنی و غذایی نیاز طیف وسیعی از کارخانجات آرد گندم، شرکت های پسماند و بازیافت، کارخانه های صنعتی سیمان و معدن را تامین نماید. همچنین این شرکت می کوشد تا همواره با افزایش کمی و کیفی تولید، قیمت مناسب نسبت به بازارهای داخلی و خارجی و همگام با دانش و تکنولوژی روز دنیا گام بردارد تا بتواند رضایت و نیاز مشتریان را برآورده سازد.