درباره ما

انواع نوار نقاله صنعتی

شرکت کنجید صنعت طی ۱۰ سال سابقه خود  توانسته نیاز طیف وسیعی از کارخانه‌های کشور را با محصولات و تولیدات انواع زنجیرهای صنعتی خود برآورده کند و رضایت آنها را به ارمغان آورد .

در طول این سال ها کنجید با توجه به اینکه تمرکز اضلی خود را مشغول صنعت آرد و گندم کرده است اما همواره مشتریان قابل توجهی در صنایع دیگر به مجموعه ما اعتماد کرده اند از این رو میتوان به صنایعی چون بازیافت ، سیمان ، دام و طیور و صنایعی که نیاز به بررسی دقیق و طراحی خط تولید مخصوص به خود را دارند اشاره کرد که از مشتریان شرکت کنجید صنعت بوده و هستند.

اما آنچه که همواره باعث همکاری کنجید با شرکت ها و مجموعه های دیگر شده است :

1-تولید داخلی با کیفیت بالا

2- پیروی از استانداردهای جهانی

3-مشاوره در زمینه راه اندازی خط تولید

4- طراحی متانسب با معیارهای مشتریان

5-ارائه خدمات پس از فروش

 بوده است که این امور موجب جلب رضایت مشتریان عزیز شده است . همچنین مجموعه ما همواره در تلاش بوده تا با متد های بروز دنیا همگام باشد که این امر موجب شده از هزینه ها کاسته شود و به کیفیت محصول اضافه شود . این موارد  پایه‌های موفقیت ما را پایه‌گذاری کرده‌اند

شرکت کنجید صنعت سپاهان در طول ۱۰ سال سابقه خود توانسته است با طراحی و ساخت و اجرا، بهینه سازی و انجام پروژه های صنعتی، معدنی و غذایی نیاز طیف وسیعی از کارخانجات آرد گندم، شرکت های پسماند و بازیافت، کارخانه های صنعتی سیمان و معدن را تامین نماید. همچنین این شرکت می کوشد تا همواره با افزایش کمی و کیفی تولید، قیمت مناسب نسبت به بازارهای داخلی و خارجی و همگام با دانش و تکنولوژی روز دنیا گام بردارد تا بتواند رضایت و نیاز مشتریان را برآورده سازد.

شرکت کنجید صنعت سپاهان از ابتدای کار و تولید به ۴ اصل مهم پایبند بوده و همچنان پایبند می باشد که این ۴ اصل عبارتند از:

در صورت بروز مشکل متخصصان کنجید در محل برای رفع مشکل حاضر می شوند.

تولید طبق معیارها و استاندارهای جهانی از جمله AMSE

رضایت مشتریان از کالای ملی و سوق آنها به سمت بازارهای داخلی.

استفاده از راهکارهای متعددی برای افزایش استحکام، طول عمر که کنجید صنعت با ایجاد نوآوری در این زمینه از هزینه های اضافه کم می کند و کیفیت را افزایش می دهد.